Sam, dvojina-fazi-izolator Fiber optičnih Laser CE stroj cena in uporablja Fiber optičnih Diode impulzni izdelkov

Sam, dvojina-fazi-izolator Fiber optičnih Laser CE stroj cena in uporablja Fiber optičnih Diode impulzni izdelkov

Enotno fazo izolator 1. opis: enostopenjske izolator je neke vrste optičnih pasivnih naprave

Function

EnostopenjskeIzolator

1Opis

Enostopenjske izolator je neke vrste optičnih pasivni napravi, njegova osnovna funkcija je uresničiti pozitivno prenos optični signal in zavirajo povratne svetlobe.

2Funkcije

Nizkimi izgubami

visoko izolacije

High donos izguba

Nizko PDL

3Aplikacije

EDFA

Optičnih vlaken testiranja sistema

Sistem CATV

Telekomunikacijski sistem

Brezžično omrežje

4Specifikacije

Parameter

Razred P

Razreda A

Delujejo valovna dolžina(nm)

1310 ali 1550

Izolacija @ Passband (dB)

≥40

≥38

Izolacija (dB)

≥32

≥30

Vstavitev izgube @ Passband (dB)

0.35

0.5

Vstavitev izgube (dB)

≤0.6

≤0.7

Vrnitev izgubo (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt 0,05

andlt 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 na voljo na zahtevo)

Delovno območje valovna dolžina (nm)

±15

Delovanja (temperatura)

-20 + 70

Temperatura (skladiščenje))

-40 +85

Vrsta vlaken

Corning SMF-28

Dolžina vlakna (m)

1 meter vsak konec

PaketDimenzije (mm)

5.5×30

Predajo Power(mW)

300

Opombewithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Informacije o naročilu:

ISO tip

Delujejo valovna dolžina

Razred

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

Priključek

SIS =Enotnega

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = posebna

P = razred P

Razred = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = posebna

0 = nič
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Opis

Dvojno fazi izolator je neke vrste optičnih komponent, njegova osnovna funkcija je uresničiti pozitivno prenos optični signal in zavirajo povratne svetlobe.

2Specifikacije

Parameter

Razred P

Razreda A

Delujejo valovna dolžina(nm)

1310 ali 1550

Izolacija @ Passband (dB)

≥55

≥53

Izolacija (dB)

≥46

≥45

Vstavitev izgube @ Passband (dB)

0.5

0.6

Vstavitev izgube (dB)

≤0.8

≤0.8

Vrnitev izgubo (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt 0,05

andlt 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 na voljo na zahtevo)

Delovno območje valovna dolžina (nm)

±30

Delovanja (temperatura)

-20 + 70

Temperatura (skladiščenje))

-40 +85

Vrsta vlaken

Corning SMF-28

Dolžina vlakna (m)

1 meter vsak konec

PaketDimenzije (mm)

5.5×30

Predajo Power(mW)

300

Opombewithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Informacije o naročilu:

ISO tip

Delujejo valovna dolžina

Razred

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

Priključek

SIU =Dvojina

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L Band

S = posebna

P = razred P

Razred = A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 mm

1 = 1,0 m
2 = 1,5 m
3 = 2,0 m
4 = posebna

0 = nič
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znan kot eden od največjih proizvajalcev sam, dvojina-fazi-izolator vlaken optičnih lasersko markiranje stroj cena in uporabljenih vlaken optičnih diod impulzni izdelkov za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: sam, dvojina-fazi-izolator vlaken optičnih lasersko markiranje stroj cena in uporabljenih vlaken optičnih diod impulzni izdelkov proizvajalcev, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop