Kika-prost-prostor-izolator Opto izolator Ethernet optični izolator stikalo čip

Kika-prost-prostor-izolator Opto izolator Ethernet optični izolator stikalo čip

Funkcija 1. visoko izolacija 2. Kompaktne velikosti aplikacij 1. Vir svetlobe za optičnih ojačevalnikov 2. Nastavljivi laser modul

Function

Funkcija

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplikacije

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Parameter

Specifikacija

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Valovna dolžina

FiberLength

V / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = Customized

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = po meri

1 = 1,0 m

2 = 1,5 m

3 = 2,0 m

X = po meri

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev Kika-prost-prostor-izolator opto izolator optični izolator ethernet stikalo čip za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: Kika-prost-prostor-izolator opto izolator ethernet optični izolator stikalo čip proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop