Pod vodstvom Fiber optičnih spoja Fiber vidnega kabel FTTHFTTX Pass 1550nm odražajo 1310nm FWDM Filter WDM cena

Pod vodstvom Fiber optičnih spoja Fiber vidnega kabel FTTHFTTX Pass 1550nm odražajo 1310nm FWDM Filter WDM cena

FTTH/FTTx mimo 1550nm odsevati 1310nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM modul v veliki meri uporabljajo v EDFA, Raman ojačevalniki

Function

FTTH/FTTx Pass 1550nm odražajo 1310nm FWDM Filter WDM

FTTX Filter WDM modul v veliki meri uporabljajo v EDFA, Raman ojačevalniki, WDM omrežij in optična instrumentacije temelji na tanek Film Filter (TFF) tehnologijo. Naprava združuje ali ločuje svetlobe pri različnih valovnih dolžinah v široko valovnih. To lahko razširite zmogljivosti eno vlakno za dosego dvosmerno komunikacijo, tako, da se pogosto uporablja v optičnega omrežja nadgradnjo in širitev, ali uvesti nove celovite poslovne itd.

Sopofiberprovides filter, ki temelji multipleksne delitve (WDM) filtrirne naprave, ki so prilagojena za poseben valovni pasovi za vaše posebne aplikacije. Kot morda veste, sam GEPON sistem deluje na 1310/1490, tako CATV signala tukaj je podal v isti vlaken z uporabo 1550nm, in FWDM je kraj, kjer vse to getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Podrobnosti o elementu

: Prelaz (prenos) 1550nmReflection kanal: 1310nmHigh izolacije, zanesljivost in kanal isolationLow izgubami in odlično okolje reliabilityRoHS skladne

Vrsta paket

Jeklene cevi paket za 250um gole vlaken in 900um vlaken
ABS polje za 900um, 2.0mm in 3.0mm vlaken
Opomba: 250um gole vlaken je preveč finne, da je opremljen z priključek

Mehanske risba

Slika Aje za T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bje za T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Uporaba

Naročanje

Element

Valovna dolžina

Vrsta vlaken

Vrsta paket

Priključek

Dolžina vlaken

FTTX Filter WDM

Zbornik

TX:Transmission valovna dolžina range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

jeklene cevi

ABS polje

LGX kasete

1u Rack Mount

Nobena

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Drugih

1m
2m

RX: odsev valovna dolžina range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znan kot eden od največjih proizvajalcev vodil vlaken optičnih spoja vlaken optični kabel ftthfttx prelaz 1550nm odražajo 1310nm fwdm filter wdm cena za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: pod vodstvom optično središe splice vlakna, optični kabel ftthfttx prelaz 1550nm odražajo 1310nm fwdm filter wdm cen proizvajalcev, tovarne, iz Kitajske, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop