Fixed-flange-UPC-fiber-Optic-attenuator Lc kabel

Fixed-flange-UPC-fiber-Optic-attenuator Lc kabel

Opis osnovnih prirobnico SC/UPC Fiber optičnih 1 Atenuator ~ 25dB neobvezno fiksni Attenuators se uporabljajo v aplikacijah, kjer je določena vnaprej določeno količino svetlobe izgube.

Function

Opis
Določen prirobnico SC/UPC Fiber Optic Atenuator 1 ~ 25dB neobvezno
Fiksni Attenuators se uporabljajo v aplikacijah, kjer je določena vnaprej določeno količino svetlobe izgube.
Nudimo, LC, FC, SC, ST, MU osnovno Atenuator z različnih slabljenje ravni, od 1dB 25dB.
Zakleniti zunanja oblika
• Bellcore skladen
• Valovne dolžine neodvisne
• Trajnost andamp; Preproste in zanesljive konstrukcije
Specifikacije
• Delujejo valovna dolžina: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Vrnitev izgubo: več kot 55dB (UPC)
• Dušenje natančnost: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarizacija odvisne izgube: manj kot 0.2dB
• Max. Optično vhodno močjo: 200mW
• Temp območje delovanja: -40 ~ 80 ° C

Opis
Določen prirobnico LC/UPC Fiber Optic Atenuator 1 ~ 20dB neobvezno
Fiksni Attenuators se uporabljajo v aplikacijah, kjer je določena vnaprej določeno količino svetlobe izgube.
Nudimo, LC, FC, SC, ST, MU osnovno Atenuator z različnih slabljenje ravni, od 1dB 20dB.


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc kabla za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: Fixed-flange-UPC-fiber-Optic-attenuator lc kabel proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop