Vlaken brezžično omrežje dvojno 1 x 2 1x2t mehanske optično stikalo in digitalni optični avdio stikalo polje

Vlaken brezžično omrežje dvojno 1 x 2 1x2t mehanske optično stikalo in digitalni optični avdio stikalo polje

SOPOfiber ' S serijo stikalo povezuje optičnih kanalov tako, da preusmerite dohodne optični signal v izbrano izhodno vlakno

Function

SOPOfiber in #39; Serija S stikalom povezuje optičnih kanalov tako, da preusmerite dohodne optični signal v izbrano izhodno vlakno. To se doseže z uporabo patenta do lastniških konfiguracijo opto-mehanskih in aktivira prek signal električne naprave za upravljanje. Stikalo ponuja Ultra-visoko zanesljivost in hitro preklapljanje hitrosti, kot tudi dvosmerno delovanje. SOPO fiberoptic stikala so res preklapljanje rešitev za optično omrežje uporaba.

Funkcije


Aplikacije


Patentov

  • Neprimerljivo poceni

  • Nizkimi izgubami

  • Srednji kanal izolacije

  • Zelo stabilen in zanesljiv

  • Epoksi brezplačen optičnih pot

  • Zapiranje ali Non-zapiranje


  • Optični Netrwork varstvo/obnova

  • Optični Signal usmerjanje

  • Prilagodljiv optičnih dodati/spusti

  • Oddajnik in sprejemnik varstvo

  • Sistemi za testiranje omrežja

  • Merilne naprave


  • Patent postopku

Predstava specifikacija


Parameter

Specifikacija

Valovna dolžina kanala1260nm to1360nm ali 1510nm za 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Izgubami

Razred P

A razred

Razred P

A razred

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Temperatura odvisne izgube≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Valovna dolžina odvisna izgubo≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Polarizacija odvisne izgube≤ 0.05dB
Kanal pogovore≥ 55dB
Vrnitev izgubo≥ 55dB
Ponovljivost± 0.02dB
Preklopitev hitrost (tip.)4ms
Obratovalna napetost5V
Trajnost (ciklusi)10 milijonov
Optične moči500mW
Obratovalne Temperature0 +70 ° c
Temperatura hranjenja-40 do +85 ° C
Vrsta vlakenSMF-28
Dolžina vlaken1.0m +/-0,1 m
Mere paketaH paket: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm; V paketu: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Električni Pin konfiguracijo


Optično PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Električni DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + senzor StatusNon sistemi in LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 odprto


Naročanje


2MS

TTTTTTTTTTTT
Možnost
Delujejo valovna dolžina
Pristanišča
Razred
Kika slog
FiberLength
In/Out priključek

L= Za zapiranje
N= Ne-zapiranje

15= 1510 za 1610nm
13= 1260 za 1360nm
35= 1310 da 1550nm

0102= 1 x 2

P= Razred P
A= A razred

1= BareFiber
2
= 900um jakna

1= 1,0 m
2= 2,0 m

0= Nič
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPaket

Sopofiber "1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoaizbrani

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Varstva, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Funkcije

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon za zapiranje

Aplikacije

1. OpticalNetwork

2.Protection/obnova

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/padec

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Parameter


FL - 1 × 2T

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Preslušavanja

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

KNJIŽNICA GONILNIKOV PROGRAMA WINDOWS

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Ponovljivost

dB

≤±0.02

Napajalnika

V

3.0or5.0

Življenjska doba

Krat

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimenzije

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Zatiči

Vrsta

PIN

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Za zapiranje

P1-P2

V +

GND

--

--

Odprta

Blizu

Blizu

Odprta

P1 IN P3

--

--

GND

V +

Blizu

Odprta

Odprta

Blizu

Non-zapiranje

P1-P2

V +

--

--

GND

Odprta

Blizu

Blizu

Odprta

P1 IN P3

--

--

--

--

Blizu

Odprta

Odprta

Blizu

OpticalRoute

Specifikacije

Napetost

Tok

Odpornost

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5Vnon za zapiranje

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3Vnon za zapiranje

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Način

Valovna dolžina

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Priključek

S = SM

M = MM

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = drugi

3 = 3V

5 = 5V

L = za zapiranje

N = ni sistemi

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = drugi

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 mm

30 = 3,0 mm

X = drugi

1 = 1 m

2 = 1,5 m

X = drugi

0 = nič

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST/PC

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = drugi


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev vlaken brezžično omrežje dvojno 1 x 2 1x2t mehanske optično stikalo in digitalni optični avdio stikalo polje za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: vlaken brezžično omrežje dvojno 1 x 2 1x2t mehanske optično stikalo in digitalni optični avdio stikalo polje proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop