Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase združljiv SFP + 1310nm 20 km IND oddajnik/sprejemnik

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase združljiv SFP + 1310nm 20 km IND oddajnik/sprejemnik

Cisco XFP-10G-MM-SR združljiv 10GBASE SR XFP oddajnik (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) podrobnosti izdelka OEM & amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR združljiv 10GBASE SR XFP oddajnik (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Podrobnosti izdelka

Cisco pristen

XFP-10G-MM-SR

Ime dobavitelja

Fiberstore

Vrsta obrazca

XFP

Max hitrost

10.3125Gbps

Valovna dolžina

850nm

Max kabel razdalja

300m nad OM3 MMF

Vmesnik

LC duplex

Optične komponente

VCSEL 850nm

Vrsta kabla

SDT

Podporo DOM

da

TX Power

-3,5 ~ 5.3dBm

Občutljivost sprejemnika

andlt-13dBm

Komercialne temperaturnem območju

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklajene kode

8517706000

OEM andamp; Carinski

Partnerstvu z različnimi svetu razreda OEM proizvajalci več kot 8 let, Sopofiber je sposoben zagotoviti prilagojene in stroškovno učinkovite rešitve visoke kakovosti za vse potrebe in zahteve, vključno z optično oblikovanje, konstruiranje, odbor tiskano vezje (PCB) postavitev in električne projektiranje, Software andamp; Firmware načrt, enoten sklop, posebne oznake, itd. Povečevanje prodaje in ugodnih povratnih, Sopofiber je bil hitro širi po vsem svetu in postaja vodilni ponudnik optične komunikacijske industrije. Če ste zainteresirani za naše izdelke, vas prosimo, da nas kontaktirate.

Pakiranje andamp; Označevanje

To enostavno sprejeti in dobro zaščiteni oddajnik paket je bil etiketirajo in označijo bysopofiberas privzeto. So na voljo kot zahtevo po meri rešitve etikete ali pakiranja.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR združljiv 10GBASE-LR/LW in ° c-192/STM-64 SR-1 XFP oddajnik (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Podrobnosti izdelka

Cisco pristen

XFP-10GLR-OC192SR

Ime dobavitelja

Fiberstore

Vrsta obrazca

XFP

Max hitrost

10.3125Gbps

Valovna dolžina

1310nm

Max kabel razdalja

10km

Vmesnik

LC duplex

Optične komponente

DFB 1310nm

Vrsta kabla

SMF

Podporo DOM

da

TX Power

-6 ~ 0dBm

Občutljivost sprejemnika

andlt-14.5dBm

Komercialne temperaturnem območju

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklajene kode

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR združljiv 10GBASE-SR X2 oddajnik (MMF, 850nm, 300 m, SC, DOM)

Podrobnosti izdelka

Cisco pristen

X2-10 GB-SR

Ime dobavitelja

Fiberstore

Vrsta obrazca

X2

Max hitrost

10.3125Gbps

Valovna dolžina

850nm

Max kabel razdalja

300m nad OM3 MMF

Vmesnik

SC duplex

Optične komponente

VCSEL 850nm

Vrsta kabla

SDT

Podporo DOM

da

TX Power

-7,3 ~-1.2dBm

Občutljivost sprejemnika

andlt -11.1dBm

Komercialne temperaturnem območju

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklajene kode

8517706000



Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase združljiv sfp + 1310nm 20km ind oddajnik za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase združljiv SFP + 1310nm 20 km ind oddajnik/sprejemnik proizvajalci, tovarne, iz Kitajske, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop