4port 200G DWDM SFP bakrene oddajnik/sprejemnik

4port 200G DWDM SFP bakrene oddajnik/sprejemnik

Sopofiber 100GHz 200GHz DWDM optični vse spusti multiplekser uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje

Function

Sopofiberand #39; 100GHz 200GHz DWDM optični vse spusti multiplekser uporablja tanek film tehnologijo za prevleko in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže za dosego optični dodati ali padec pri valovni ITU. Zagotavlja ITU kanal center valovne dolžine, nizko izgubami, visoko kanal izolacije, širok Preval band, nizke temperature občutljivost in epoksi prosta optično potjo. Se lahko uporabijo za valovno dolžino dodati/spusti v telecommunication omrežje sistem.

Funkcije

• Nizka izgubami

• Širok Preval band

• Visoko kanal izolacije

• Visoka stabilnost in zanesljivost

• Epoksi brez optične poti

Aplikacije

• Kanal dodate/spusti

• DWDM omrežja

• Usmerjanje valovna dolžina

• Vlaknine optični ojačevalnik

• CATV fiberoptic sistem

Predstava specifikacija

Parameter

MUX/DEMUX

Kanal valovna dolžina (nm)

ITU mrežo

Center valovno dolžino natančnost (nm)

±0.5

±0.1

Razmiku med kanali (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB pasovne širine (nm)

andgt; 0.22

andgt; 0,5

Mimo kanal izgubami (dB)

≤1.0

≤0.9

Odsev kanal izgubami (dB)

≤0.6

≤0.6

Kanal valovanje (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Sosednjih

andgt, 30

Non-sosednjih

andgt, 40

Inertion izgubo Temperature občutljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Temperatura valovno dolžino premika (nm/℃)

andlt, 0,002

Polarizacija odvisne izgube (dB)

andlt, 0,1

Polarizacija način razpršenost

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vrnitev Loss(dB)

andgt; 45

Največja moč ravnanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura hranjenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 za 900um Loose tube)

Specifikacije se lahko spremenijo brez obvestila.

Nad specifikacije so za naprave brez priključkov.

Naročanje

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Pass kanal

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

In/Out priključek

1 = 100 G

2 = 200 G

01 = Ch01

02 = Ch02

……

60 = Ch60

1 = gole vlaken

2 = 900um svoboden cevi

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 4port 200 g dwdm sfp bakra oddajnik za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 4port 200g DWDM SFP bakrene oddajnik/sprejemnik proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop