4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP Mini Cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber oferirati a poln zbirka od CWDM Mux-Demux in optično dodali Drop multiplekser (OADM) enot, da ustrezajo vse vrste aplikacij in omrežnih rešitev.

Function

SOPOfiber oferirati a poln zbirka od CWDM Mux-Demux in optično dodali Drop multiplekser (OADM) enot, da ustrezajo vse vrste aplikacij in omrežnih rešitev. Nekatere najpogostejše so: Gigabit andamp; 10GEthernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx in CATV.

SOPOfibersand #39; Grobo delitve multiplekser (CWDM Mux/Demux) uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže. Zagotavlja nizko izgubami, izolacija visoko kanal, širok Preval band, nizke temperature občutljivost in epoksi brez optične poti.

Naši izdelki CWDM Mux Demux zagotoviti do 16-kanalni ali celo 18-kanal Multiplexing na eno vlakno. Ustrezno z nizkimi izgubami, je potrebno v WDM omrežja, lahko dodate tudi "Skip komponenta" v modulu CWDM Mux/Demux zmanjšati IL kot opcija. Standardna vrsta CWDM Mux/Demux paket vključuje: paket polje ABS, LGX pakcage and19 "1U rackmount.

Funkcije

Nizkimi izgubami

Pas širok Preval

Srednji kanal izolacije

Visoko stabilnost in zanesljivost

Epoksi brez optične poti

Dostop do omrežja

Aplikacije

Line spremljanje

WDM omrežja

Telekomunikacijskih

Uporaba celičnih

Ojačevalnik optičnih vlaken

Dostopu omrežja

Predstava specifikacija

Parameter

4 kanal

8 kanal

16 kanala

MUX

Demux

MUX

Demux

MUX

Demux

Kanal valovna dolžina (nm)

1270~1610

Center valovno dolžino natančnost (nm)

±0.5

Razmiku med kanali (nm)

20

Kanal Passband (@-0.5dB pasovne širine (nm)

andgt, 13

Vstavitev izgube (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

Kanal enotnosti (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanal valovanje (dB)

0.3

Izolacija (dB)

Sosednjih

N/V

andgt, 30

N/V

andgt, 30

N/V

andgt, 30

Non-sosednjih

N/V

andgt, 40

N/V

andgt, 40

N/V

andgt, 40

Inertion izgubo Temperature občutljivost (dB /)

andlt; 0,005

Valovna dolžina Temperature premika (nm /)

andlt, 0,002

Polarizacija odvisne izgube (dB)

andlt, 0,1

Polarizacija način razpršenost

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vrnitev izgubodB

andgt; 45

Največja moč ravnanje (mW)

300

Opterating temperatura (℃)

-5~+75

Temperatura hranjenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

Specifikacije se lahko spremenijo brez obvestila.

Nad specifikacije so za naprave brez priključkov.

Naročanje

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


Razmiku med kanali

Število kanalov

Konfiguracija

1. kanal

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

In/Out priključek

C = CWDM mrežo

04 = 4 kanal

08 = 8 kanal

16 = 16 kanalni

18 = 18 kanal

N = N kanal

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

SS = posebna

1 = gole vlaken

2 = 900um svoboden cevi

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = določi

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = določi


Opis:

Mini CWDM Mux in Demux modul temelji na tanke plasti filter tehnologijo in prostora paket tehnologijo, multipli ali de-multipleks 4 kanal ali 8 kanal CWDM valovne dolžine v območju 1271 ~ 1611nm, in pgrade vrata je neobvezno.

funkcije

Nizkimi izgubami

Visoko izolacije
Nizko PDL
Kompaktna oblika
Visoka zanesljivost in stabilnost


Aplikacije
Aplikacije

CWDM sistema
PON omrežij
CATV povezave


Skladnost
Skladnost

√ Telcordia GR-1209-JEDRO-2001
√ Telcordia GR-1221-JEDRO-1999
√ RoHS


Specifikacije

Specifikacija



Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 4,8,16ch-cwdm-MUX-demux-cwdm-module SFP mini cwdm 1550nm/1570nm/1590nm/1610nm proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop