3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filter Wdm oddajnik Patch Panel mikro-optičnih delitev multiplekser Meter testiranje

3port Multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filter Wdm oddajnik Patch Panel mikro-optičnih delitev multiplekser Meter testiranje

Sopofiber "mikro-optični WDM uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže

Function

Sopofiber "mikro-optični WDM uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže. Zagotavlja nizko izgubami, visoko kanal izolacije, občutljivost na nizke temperature in epoksi brez optične poti.

Funkcije

• Široko delovanja valovnih

• Nizka izgubami

• Ultra ravno široko Passband

• Visoko kanal izolacije

• Visoka stabilnost in zanesljivost

• Epoksi brez optične poti

Aplikacije

• Sistem spremljanja

• WDM omrežja

• Oddajniki in Fiber laser

• Vlaknine optični ojačevalnik

• Fiberoptic instrumentov

Predstava specifikacija

Parameter

Specifikacija

Mimo kanal valovna dolžina (nm)

1500 ~ 1600 (ali 1260 ~ 1360)

Odražajo kanal valovna dolžina (nm)

1260 ~ 1360 (ali 1500 ~ 1600)

Vstavitev izgube (dB)

Odražajo kanal

≤0.5

Pass kanal

≤0.6

Vstavitev izgube variacije (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražajo kanal

andgt, 15

Pass kanal

andgt, 40

Inertion izgubo Temperature občutljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija odvisne izgube (dB)

andlt, 0,1

Polarizacija način razpršenost

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vrnitev Loss(dB)

andgt, 50

Največja moč ravnanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura hranjenja (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 za 900um Loose tube)

Specifikacije se lahko spremenijo brez obvestila.

Nad specifikacije so za naprave brez priključkov.

Naročanje


MWDM

X

X

X

XX

Valovna dolžina

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

In/Out priključek

35 = 1310 mimo

53 = 1550 mimo

1 = gole vlaken

2 = 900um svoboden cevi

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = nič

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = določi



Opis
MMWDM uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže. Zagotavlja nizko izgubami, visoko kanal izolacije, občutljivost na nizke temperature in epoksi brez optične poti.

Predstava specifikacija

Parameter

Specifikacija

Mimo kanal valovna dolžina (nm)

1500 ~ 1600 (ali 1260 ~ 1360)

Odražajo kanal valovna dolžina (nm)

1260 ~ 1360 (ali 1500 ~ 1600)

Vstavitev izgube (dB)

Odražajo kanal

≤0.5

Pass kanal

≤0.6

Vstavitev izgube variacije (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražajo kanal

andgt, 15

Pass kanal

andgt, 40

Inertion izgubo Temperature občutljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija odvisne izgube (dB)

andlt, 0,1

Polarizacija način razpršenost

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vrnitev izgubo (dB)

andgt, 50

Največja moč ravnanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura hranjenja (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 za 900um Loose tube)

Specifikacije se lahko spremenijo brez obvestila.

Nad specifikacije so za naprave brez priključkov.

Naročanje

MMWDM

XX

X

X

XX

Valovna dolžina

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

In/Out priključek

35 = 1310 mimo
53 = 1550 mimo

1 = 50/125um MM vlaken
2 = 62.5/125um MM vlaken

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = nič
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = določi

PDF
Multimode 1310/1550nm Filter valovno dolžino delitev multipleksor

Opis
Mikro-optični WDM uporablja tehnologijo za prevleko tankoplastnih in lastniške oblikovanje-tok kovine, spajanje mikro optiko embalaže. Zagotavlja nizko izgubami, visoko kanal izolacije, občutljivost na nizke temperature in epoksi brez optične poti.
Predstava specifikacija

Parameter

Specifikacija

Mimo kanal valovna dolžina (nm)

1500 ~ 1600 (ali 1260 ~ 1360)

Odražajo kanal valovna dolžina (nm)

1260 ~ 1360 (ali 1500 ~ 1600)

Vstavitev izgube (dB)

Odražajo kanal

≤0.5

Pass kanal

≤0.6

Vstavitev izgube variacije (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Odražajo kanal

andgt, 15

Pass kanal

andgt, 40

Inertion izgubo Temperature občutljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Polarizacija odvisne izgube (dB)

andlt, 0,1

Polarizacija način razpršenost

andlt, 0,1

Directivity (dB)

andgt, 50

Vrnitev izgubo (dB)

andgt, 50

Največja moč ravnanje (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-2~+80

Temperatura hranjenja (℃)

-40~+85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 za 900um Loose tube)

Specifikacije se lahko spremenijo brez obvestila.
Nad specifikacije so za naprave brez priključkov.
Naročanje

MWDM

X

X

X

XX


Valovna dolžina

Vrsta vlaken

Dolžina vlaken

In/Out priključek

35 = 1310 mimo
53 = 1550 mimo

1 = gole vlaken
2 = 900um svoboden cevi

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = nič
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = določi

PDF
3 vrata 1310-1550nm filter WDM

Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filter wdm oddajnik obliž plošča mikro-optičnih delitev multiplekser metra testiranje za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 3port multimode-1310nm/1490nm/1550nm-filter wdm oddajnik obliž plošča mikro-optičnih delitev multiplekser meter testiranje proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop