1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic oddajnik/sprejemnik modul

1310nm, 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP Gbic oddajnik/sprejemnik modul

10 gigabit Ethernet XFP oddajnik (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM) podrobnosti izdelka OEM & carinski partnerstvu z različnimi svetu razreda OEM tovarnar več kot 8 let

Function

10 gigabit Ethernet XFP oddajnik (SMF, 1310nm, 40km, LC, DOM)

Podrobnosti izdelka

Kataloška številka

XFP-10GER-31

Ime dobavitelja

Fiberstore

Vrsta obrazca

XFP

Max hitrost

10Gbps

Valovna dolžina

1310nm

Max kabel razdalja

40km

Vmesnik

LC duplex

Optične komponente

DFB 1310nm

Vrsta kabla

SMF

Podporo DOM

da

TX Power

0 ~ 4dBm

Občutljivost sprejemnika

andlt-16dBm

Komercialne temperaturnem območju

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklajene kode

8517706000

OEM andamp; Carinski

Partnerstvu z različnimi svetu razreda OEM proizvajalci več kot 8 let, Sopofiber je sposoben zagotoviti prilagojene in stroškovno učinkovite rešitve visoke kakovosti za vse potrebe in zahteve, vključno z optično oblikovanje, konstruiranje, odbor tiskano vezje (PCB) postavitev in električne projektiranje, Software andamp; Firmware načrt, enoten sklop, posebne oznake, itd. Povečevanje prodaje in ugodnih povratnih, Sopofiber je bil hitro širi po vsem svetu in postaja vodilni ponudnik optične komunikacijske industrije. Če ste zainteresirani za naše izdelke, vas prosimo, da nas kontaktirate.

Pakiranje andamp; Označevanje

To enostavno sprejeti in dobro zaščiteni oddajnik paket je bil etiketirajo in označijo bysopofiberas privzeto. So na voljo kot zahtevo po meri rešitve etikete ali pakiranja.

10 gigabit Ethernet XFP oddajnik (SMF, 1550nm, 100km, LC, DOM)

Podrobnosti izdelka

Kataloška številka

XFP-10GZRC-55

Ime dobavitelja

Fiberstore

Vrsta obrazca

XFP

Max hitrost

10Gbps

Valovna dolžina

1550nm

Max kabel razdalja

100km

Vmesnik

LC duplex

Optične komponente

EML 1550nm

Vrsta kabla

SMF

Podporo DOM

da

Komercialne temperaturnem območju

0 do 70° C (32 do 158° F)

HTS usklajene kode

8517706000




Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 1310nm, 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic oddajnik/sprejemnik modul za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 1310nm, 40km, 100km xfp 1550nm ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic oddajnik/sprejemnik modul proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: sales1@sopo.net.cn

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop