1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx oddajnik Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx oddajnik Gigabit Ethernet

Uvod: DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

Function

1、Product Uvod:DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

Gosto valovno dolžino delitev multipleksiranje (DWDM) majhen obrazec-činitelj Pluggable (SFP) oddajno-sprejemne naprave zagotavljajo

visokih hitrostih in fizično kompaktnost to todayand #39; s omrežij zahtevajo, medtem ko dali uvajanje

prilagodljivost in zaloge nadzorovati omrežje upraviteljstvo povpraševanja. Naše DWDM enotna plačila na kmetijo so na voljo v vseh

100 GHz ali valovne dolžine pasu 50Ghz na mreži DWDM ITU. Namenjeni so več virov

Sporazuma (MSA) standardov za zagotovitev združljivosti opreme široke mreže. Kot multirate vmesnikov so

podpora kateremu koli Protokolu iz 100 Mbps 4.25 Gbps, 8G / 10G si oglejte SFP + Kategorija.

EOLS-16xx-xx oddajnika/sprejemnika največ so tesen obrazec dejavnik plug modulov za dvosmerni serijski optični

podatkovne komunikacije kot so 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH/SONET, Ethernet aplikacije. Moduli

so vroč pluggable ter prsten diagnostične funkcije območja, ki so na voljo preko serijskega vodila I2C, ki iz te sheme Veljajo

MSA SFF-8472. Module zahtevam standarda IEEE802.3 Gigabit Ethernet in

ANSIFibre Channel specifikacije, in so primerni za medsebojne povezave v Gigabit Ethernet in vlakna

Kanalokoljih. Lahko uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem.

2、Product Parameter:DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

1234
5678
9101112
13141516

3. izdelka funkcija:DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Vroče PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/podaljšati:-5to70 ° C

4、 ladijski promet in servisiranje:DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

1) plačuje:

2 dostava:

3) servisiranje:

5、 priporočil:DWDM SFP uporabijo z eno vlakno DWDM in dvojno vlaken DWDM sistem

1)SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

2)100BASE-SX je različica Fast Ethernet prek optičnih vlaken

3)SFP 4G SFP 4 g je z uporabo optičnih vlaken komunikacije in laser, ki prejemajo napajalnik hotplug funkcijo.

4)CWDM SFP

5)Kompakten SFP SZVP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
DWDM SFP + oddajno-sprejemne naprave so izdelani za oddajanje in prejemanje optičnih podatkov po enem načinu optičnih vlaken. Digitalni diagnostične funkcije so na voljo za I2C. Ta modul je namenjen za posamezen način vlaken in deluje na nominalno valovno dolžino ITU mrežo, C pasu DWDM valovno dolžino. To je z SFP + 20-pin konektor omogočiti vroče čep zmogljivosti. Razdelku oddajnik uporablja DWDM EML laser in je skladen glede mednarodne varnosti Standard IEC-60825 laser razreda 1. Razdelku sprejemnik uporablja detektor PIN in omejevanje po ojačevalnik IC.
Funkcije
• Optični vmesnik združljiv IEEE 802.3ae
• Električni vmesnik ustrežljiv v SFF 8431
• Specifikacije, ki so skladne z SFF 8472
• Skladen z SFP + MSA
• Vroče priklopne SFP odtis
• Nizka poraba energije
• Vgrajen digitalni diagnostične funkcije
• Razred 1 laserski izdelek v skladu z EN 60825-1
• Moč dissipationandlt; 1.5W
• Primer temperaturni obseg delovanja:-5 ° C do 70 ° C
Aplikacije
• 10G Ethernet z FEC
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10G Fiber kanal

Naročanje

Del št.

Hitrost podatkov

Razdalja

Valovna dolžina

Izhodna moč (dBm)

Občutljivost sprejemnika
(smo)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + oddajnik


Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 1310nm/1550nm 10 gb dwdm sfp sx oddajnik gigabit ethernet za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP sx oddajnik gigabit ethernet proizvajalci, tovarne, na Kitajskem, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop