1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-oddajnik SFP Sx Plus

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-SFP Lc Genpon-olt-onu-oddajnik SFP Sx Plus

1、Product Uvod: SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

Function

1、Product Uvod:SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

SGMII SFP je namenjen kandidatom 100BASE-FX, s zidava-v PHY napravo, ki podpira SGMII vmesnik.

Standardne informacije serijski ID združljiv z SFP MSA opisuje oddajnik je zmogljivosti,

standardnih vmesnikov, proizvajalec in druge informacije. Gostitelj opreme lahko dostop do teh podatkov

preko 2-žični serijski CMOS EEPROM protokola. Za podrobnejše informacije se obrnite na SFP več virov

Sporazuma (MSA). SGMI SFP oddajnika/sprejemnika največ so 100BASE-FX tesen obrazec-činitelj Pluggable (SFP) hitro

Ethernet vmesnik pretvornika Gigabit SFP vrata.

2、Product Parameter:SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

1234
5678
9101112
13141516

3. izdelka funkcija:SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Zidava-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, Suchas

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 ladijski promet in servisiranje:SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

1) plačuje:

2 dostava:

3) servisiranje:

5、 priporočil:SGMII SFP je standardni serijski ID, ki je združljiv z SFP MSA osnove - 100 fx prijavo modela

1) SFP 100M 1G

2) SFP 4G

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Kompakten SFP SZVP

6)BIDI SFP SDHSONET

Opis
10 gigabit SFP + oddajnik namenjen za pošiljanje in prejemanje optičnih podatkov nad MMF/SMF.
SFP + modul električni vmesnik je skladen na SFI električne specifikacije. Vložek oddajnik in sprejemnik output impedance je razlike 100 ohmov. Podatkovnih linij so notranje AC skupaj. Modul zagotavlja diferenčni prenehanje in zmanjšati razlike v skupni način pretvorbe za kakovost signala prekinitev in nizke EMI. SFI običajno deluje več kot 200 mm, Izboljšana FR4 materiala ali do o 150mmof standardne FR4 z priključkov.
Funkcije
• Optični vmesnik združljiv IEEE 802.3ae
• Električni vmesnik ustrežljiv v SFF 8431
• Vroče priklopne
• Nizka poraba energije
• All-kovinskim stanovanj za boljše delovanje EMI
• Advanced firmware pustiti šega sistem šifriranja informacij shranjen v oddajnik/sprejemnik
• Stroškovno učinkovito SFP + rešitev, omogoča višje gostote pristanišče in večje pasovne širine
Aplikacije
• 10GBASE v 10.3125Gbps
• 10GBASE v 9.953Gbps
• Druge optične povezave

Naročanje

Del št.

Hitrost podatkov

Razdalja

Valovna dolžina

Izhodna moč
(smo)

Občutljivost sprejemnika
(smo)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300m

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10km

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40km

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40km

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80km

1550nm EML

0~5

<-23, APD

Y

PDF
SFP + oddajnik

Opis
GEPON OLT oddajnik FETx-493133 x-ExCD je visoko zmogljivost modul z SFP paket zaslomba novice obrok od tipične 1,25 Gbps GEPON OLT uporabo pod vodstvom 20km prenos na daljavo, itand #39; s namenjen srečanju z IEEE Std 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Funkcije
• Dvo-smerno SFP sam način oddajnik
• SC posoda
• Skladno z IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1490nm neprekinjen način 1.25Gbps oddajnik z laserjem DFB
• 1310nm počiti način 1.25Gbps sprejemnik z APD-TIA
• Digitalni diagnostičnih vmesnik z SFF 8472 V9.4
• LVPECL ljiv podatkovni vnos /output
• Nadaljevala način, ki je prejela signal moč označbo (RSSI) izhod
• Skladno z direktivo RoHS
• Z Telcordia (Bellcore) GR-468-JEDRO
• Maksimalen doseg 20km
• Delujejo primeru temperatura: standard: 0 do 70° c
Aplikacije
• GEPON OLT za uporabo P2MP
• Dostop do omrežja
• Vlaken do doma, robnik, urad (FTTx)

Naročanje:

Del št.

Hitrost podatkov

Primerna
Omrežje
Uporaba

Valovna dolžina

Izhodna moč
(smo)

Sprejemnik
Občutljivost
(smo)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Opis
GEPON ONU oddajnik FEUF-314933 x-ExCD je visoko zmogljivost modul z SFF paket zaslomba novice obrok od tipične 1,25 Gbps za uporabo GEPON ONU pod vodstvom 20km prenos na daljavo, itand #39; s namenjen srečanju z IEEE Std 802.3ah™-2004. SC rececptacle ali SC Kika je za optični vmesnik.
Funkcije
• Dvosmerna SFF sam način oddajnik
• Nadzorni odbor ali nadzorni odbor/PC Kika posoda je neobvezno
• Skladno z IEEE Std 802.3ah™-2004
• 1310nm počiti-mode 1.25Gbps oddajnik z laserjem FP
• 1490nm neprekinjen način 1.25Gbps sprejemnik s PIN
• Digitalni diagnostičnih vmesnik z SFF 8472 V9.4
• Digitalni diagnostičnih Monitoting z zunanje umeritve
• Skladno z direktivo RoHS
• Z Telcordia (Bellcore) GR-468-JEDRO
• Maksimalen doseg 20km
• Delujejo primeru temperatura: standard: 0 do 70° c
Aplikacije
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ONU za uporabo P2MP
• Počiti način uporabe.
• FTTx WDM širokopasovnega dostopa

Naročanje:

Del št.

Hitrost podatkov

Primernih omrežnih
Uporaba

Valovna dolžina

Izhodna moč

(smo)

Sprejemnik

Občutljivost

(smo)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Opis
GPON ONU oddajnik FGUF-31493 x-x2CD je visoko zmogljivost modul z SFF 2 * 10 paket podpira običajno notanjega podatkov stopnje 1.244 Gbps Tx, 2.488 Gbps Rx za GPON ONU uporabo gor za 20km prenos na daljavo, itand #39; s namenjen samemu načinu vlaken in uporablja v optičnega omrežja, terminal za ITU-T G.984.2 razreda B + ali ITU-T G.984.2 razred C+. SC rececptacle ali SC Kika je za optični vmesnik.
Funkcije
• Dvosmerna SFF sam način oddajnik
• Nadzorni odbor ali nadzorni odbor/PC Kika posoda je neobvezno
• Skladen z ITU-T G.984.2 razreda C + ali ITU-T G.984.2 razreda C +
• Skladen z SFF MSA-2000
• Digitalni diagnostičnih vmesnik z SFF 8472 V10.3
• Digitalni diagnostičnih Monitoting z zunanje umeritve
• LVPECL diferencialni podatki vhodov in izhodov CML podatkov
• LVTTL signalov odkrivanje izhod in LVTTL počil nadzor
• Z Telcordia (Bellcore) GR-468-JEDRO
• 1310 nm počil način oddajnik in sprejemnik za neprekinjen način 1490 nm
• 1.244 Gbps DFB laserske Diode, 2.488 Gbps APD-TIA sprejemnik
• TSSI, TX_SD funkcija je neobvezno
• Maksimalen doseg 20km
• Delujejo primeru temperatura: standard: 0 do 70° c
Aplikacije
• GPON ONU za P2MP aplikacije

Naročanje

Del št.

Hitrost podatkov

Primerna
Omrežje
Uporaba

Valovna dolžina

Izhod
Moč
(smo)

Sprejemnik
Občutljivost
(smo)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Razred B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Razred C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Razred B +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Razred C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Opis
GPON OLT oddajnik FGTx-49313 x-x2CD je visoko zmogljivost modul z SFP paket podpira običajno notanjega podatkov stopnje 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx za GPON OLT uporabe do 20 km prenos na daljavo, je namenjen samemu načinu vlaken in uporablja v optičnega omrežja, terminala za ITU-T G.984.2 razreda B + ali ITU-T G.984.2 razred C+. SC rececptacle.
Funkcije
• Dvo-smerno SFP sam način oddajnik
• Vroče-plug in SC posode na SMF
• Skladen z ITU-T G.984.2
• Skladen z SFP MSA in RoHS
• Digitalni diagnostičnih vmesnik z SFF 8472 V9.4
• Počiti način signala odkriti izhod, ki je LVTTL združljiv.
• Počiti način prejel signal moč navedba izhod
• Z Telcordia (Bellcore) GR-468-JEDRO
• 1490 nm neprekinjen način oddajnik z laserjem DFB
• 1310 nm počil način sprejemnik z APD-TIA
• Maksimalen doseg 20km
• Delujejo primeru temperatura: standard: 0 do 70° c
Aplikacije
• GPON OLT za P2MP aplikacije
• Dostop do omrežja
• Vlaken do doma, robnik, urad

Naročanje:

Del št.

Hitrost podatkov

Primernih omrežnih
Uporaba

Valovna dolžina

Izhodna moč

(smo)

Sprejemnik

Občutljivost

(smo)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Razred B +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Razred C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Vplivno na bogate izkušnje in strokovno znanje, SOPO je znana kot eden od največjih proizvajalcev 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-oddajnik sfp sx plus za visoko kakovost in nizko ceno proizvodov in odlične storitve. Prosim biti brez kupiti poceni izdelkov na Kitajskem iz naše tovarne.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-oddajnik SFP sx plus proizvajalci, tovarne, iz Kitajske, kakovost, nizko ceno, poceni
Sorodni izdelki
Kontaktiraj nas
SOPO optične komunikacije Co, Ltd

Naslov: JinDiDa industrija coni, Pak Langkou industrije, Dalang Street, Longhua novo okrožje, Shenzhen, Kitajska

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošta: 18818523155@163.com

SOPO optične komunikacije Co, Ltd
foottop